Zapraszam na tutoring zawodowy i konsultacje rozwojowe

– Przeżywasz kryzys i wypalenie i potrzebujesz wsparcia?
– Chciałabyś zmienić swoją karierę zawodową i szukasz pomysłów na rozwój?
– Poszukujesz swojej drogi zawodowej?
– Chciałabyś połączyć pracę z tym, co w Twoim życiu najważniejsze?
– Jesteś mamą i myślisz o powrocie na rynek pracy, po zakończeniu urlopu macierzyńskiego?
– Studiujesz, lub jesteś po maturze i nie wiesz co dalej?
– Potrzebujesz spokojnej przestrzeni, żeby zastanowić się nad sobą?

 

Jeśli któraś z odpowiedzi na te pytania brzmi „tak”, to zapraszam Cię do udziału w tutoringu! Zapraszam na indywidualne konsultacje w Gliwicach lub online.

 

Co musisz wiedzieć?
Co to jest tutoring? Tutoring to spotkanie. Dwóch osób, które wnoszą w nie to, kim są. Swoją wiedzę, umiejętności, doświadczenie, ale także temperament, osobowość i charakter. To bezpieczna relacja, mająca na celu stworzenie przestrzeni do Twojego rozwoju.

 

Jak pracuję? Co jest dla mnie ważne?
 • Moja rolą, jako tutora, jest stawianie wyzwań, inspirowanie, towarzyszenie Ci w osiąganiu celów.
 • Będę udzielała Ci  rzetelnej i życzliwej informacji zwrotnej i razem z Tobą świętowała sukcesy. Tutor (w odróżnieniu od coacha) może podzielić się z Tobą własną perspektywą lub doświadczeniem. To wszystko odbywa się w atmosferze wzajemnego poszanowania, bezpieczeństwa i akceptacji.
 • Wierzę w indywidualne podejście. Oznacza to, że dostosowuję metody pracy do Twoich możliwości, zasobów potrzeb i osobowości. Nie będę narzucać Ci kierunku czy wzorca, według którego powinnaś/powinieneś się rozwijać. Bardziej niż przewodnikiem, będę Twoim towarzyszem na drodze osiągania celów.
 • Niezwykle istotne jest dla mnie wspieranie ludzi w integralnym rozwoju. Wierzę, że każdy aspekt funkcjonowania człowieka jest ważny i może znacząco wpływać na pozostałe. W mojej pracy z klientami dążymy do zintegrowania wszystkich obszarów życia i nieograniczania się do rozwoju wyłącznie w sferze intelektualnej czy zawodowej, ale także zauważamy i troszczymy się o fizyczność (ciało), wolę, emocje i ducha.
 • Tutoring to proces. Aby mógł w pełni zaistnieć niezbędny jest czas i regularna praca.
Jak może wyglądać nasza wspólna praca?
 • Zaczynamy od pracy nad tym co w tym momencie życia jest dla Ciebie ważne.  Zatrzymujemy się dłużej przy marzeniach. Rozmawiamy o wartościach i misji życiowej.
 • Następnie określamy czego konkretnie chcesz i potrzebujesz. Na tym etapie istotne jest sprawdzenie jak to, czego chcesz i potrzebujesz łączy się z Twoimi wartościami, wizją życia.
 • Odkrywamy Twoje talenty. Pracujemy nad zasobami i wszystkim, co może być dla Ciebie wsparciem w Twoich zamierzeniach.
 • Przechodzimy do strategii realizacji Twoich zamierzeń. To czas na wymyślenie i zbadanie możliwych opcji, rozwiązań, dróg.
 • Realizacja. Towarzyszę Ci w procesie zmiany. Na bieżąco przegadujemy sukcesy. Zastanawiamy się nad trudnościami, rozwiązujemy problemy. Cały czas przyglądając się Twoim umiejętnościom, postawom, przekonaniom i zasobom na podstawie konkretnych sytuacji, których doświadczasz.
 • Świętujemy osiągnięcie Twoich zamierzeń.
To możliwy przebieg procesu tutoringowego. Każdorazowo dostosowuję go do pomysłów, potrzeb i możliwości klientki/klienta.

 

 

O mnie
Cześć! Nazywam się Joanna Gardynik.
Wspieram ludzi w integralnym rozwoju.
Wierzę, że jesteśmy całością. Także w pracy i aby nie popaść w rutynę czy wypalenie, potrzebujemy wszechstronnego wzmocnienia. Czyli takiego, w którym w równym stopniu troszczymy się o swój intelekt, ciało, emocje i ducha.
Jestem psycholożką. Jestem też trenerem umiejętności społecznych. Od prawie 9 lat pracuję jako tutorka z młodzieżą i dorosłymi. Jestem  superwizorem tutoringu. Spędziłam kilka tysięcy godzin w sali szkoleniowej, ucząc nauczycieli i wykładowców tej metody.
W 2014 roku uzyskałam akredytację w International Coach Federation (ICF) na poziomie Associated Certified Coach (ACC).
A prywatnie jestem żoną Ziemowita i mamą małej dziewczynki. To dzięki niej polubiłam przyrodę i długie spacery. W wolnym czasie czytam, piję kawę i po prostu rozmawiam 😊

 

Sprawy organizacyjne
– Długość procesu dostosowuję do potrzeb klientów/klientek. Zwykle umawiamy się na 6-10 spotkań.
– Spotkania trwają 60 minut i odbywają się raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie.
– Spotkania odbywają się w Gliwicach, Tarnowskich Górach lub online.
– Koszt: 100 zł/ 60 min

 

Zapraszam do kontaktu! Porozmawiajmy o szczegółach!
Napisz do mnie: joanna.gardynik@gmail.com
Lub zadzwoń: +48 605929796