Polityka Prywatności

Polityka Prywatności Bloga Proszę Pani

Jak wiesz po wejściu w życiu RODO 25 maja 2018 roku zaczęliśmy dużo więcej wagi przykładać do wszelkiego przechowywania i analizowania danych osób w internecie. Dlatego możemy spotkać się tutaj, na tej podstronie. Wyjaśnię tutaj po co, oraz w jaki sposób magazynuję dane.

Zapewniam Cię, że przykładam wszelkich starań do bezpieczeństwa Twoich danych w sieci.

 1. Administrator
 2. Administratorem danych osobowych bloga www.proszępani.com, czyli tym który zapewnia bezpieczeństwo Twoim danym osobowym jest: Joanna Gardynik zamieszkała w Wojsce.
 3. Kontakt mailowy: proszepaniblog@gmail.com
 1. Analiza Danych pochodzących ze strony.
  Podczas Twojej wizyty zbieram jedynie podstawowe niespersonalizowane dane, które świadomie i dobrowolnie zostawiasz wchodząc na nią. Dokonuję analizy tych danych za pomocą Google Analytics, gdzie mogę porównać dane zebrane w sposób zapewniający anonimowość.
 1. W jaki sposób możesz zostawić więcej danych?
  Istnieje możliwość, gdy zostawisz mi więcej danych. Jest to subskrypcja mojego newslettera. Nie wystarczy się tylko na niego zapisać – trzeba także kliknąć w zgodę w automatycznej wiadomości, która do Ciebie przyjdzie. Wtedy też Twój adres email trafia na listę administrowaną przez UAB „MailerLite”, Paupio 28, Vilnius, Lithuania, 302942057, LT100007448516, która zarządza zgodnie z ich polityką prywatności. W każdej chwili możesz przestać subkrybować mój newsletter klikając w link umieszczony w stopce maila.
 1. System Komentarzy.
  Mój blog korzysta z systemu komentarzy WordPress, kiedy zostawiasz komentarz zgadzasz się z polityką prywatności tego serwisu.
 2. Wtyczki społecznościowe:
  Chciałabym żebyś wiedział, że korzystam na swoim blogu z wtyczek społecznościowych Facebook, Instagram oraz Pinterest, dzięki którym możesz podać dalej moje notki, czy zobaczyć moje konta w portalach społecznościowych i moje treści na nich.